Média 2022. augusztus 02

Wörkfilm: dokumentumfilm készült a 24.hu munkájából

A Wörkfilm az áprilisi választások előtti féléves időszakot, azaz egy közéleti platform legizgalmasabb időszakát mutatja be interjúkkal, önkritikus belső megbeszélések pillanataival, a lap úton lévő, fontos politikusokat és még fontosabb állampolgárokat felkereső riportereivel.

„Azt, hogy hogyan küzdünk meg tévedéseinkkel, hogyan törekszünk megszerelni, amit elrontottunk, hogyan beszélgetünk már fél évvel április 3-a előtt arról, miként szolgáljuk ki legteljesebben olvasóinkat, hogyan gondolkodunk a szakmánkról, a függetlenségről, hogyan dolgozunk a végeken, hogyan keressük meg azokat, akikkel hitünk szerint a leginkább meg tudjuk mutatni a magyar valóságot. Azaz ez a film leginkább talán azt bizonyítja, hogy milyen szenvedélyesen szeretjük a szakmánkat: az újságírást” – fogalmaz a dokumentumfilm felvezetőjében Pető Péter főszerkesztő.

„Egy közéleti újság eredményének fontos mércéje a választási időszak. Az, hogy április 4-én Magyarország leglátogatottabb hírforrása lehettünk, annak a féléves munkának köszönhető, amibe most minden érdeklődő olvasónk beleleshet a Wörkfilm révén” – tette hozzá Szigeti Péter lapigazgató.

 
 

 

 

Továbbiak
Kényelmesebb használatot hoz a márciusi applikációfrissítés.
Média | 2026. március 20.
Február 13-án véget ért A Nagy Ő, amiben Stohl András végül Kiss Kriszta mellett tette le a voksát. A nézők pedig a TV2 mellett, hiszen a műsor sikerének is köszönhetően rekordmagas nézői részesedéssel zárta a hetet.
Média | 2026. február 16.