Média 2022. szeptember 05

Szombat este elstartolt az X-Faktor 2022-es évada

Az RTL népszerű tehetségkutató, az X-Faktor a vadonatúj évadban is teljesen megújul, hiszen idén a mentorok saját maguk választhatják ki a versenyzőiket. Herceg Erika, ByeAlex, Gáspár Laci és Puskás Peti hatalmas lelkesedéssel vágott bele a Válogatóba, és teljesen biztosak benne, hogy az új szabályoknak köszönhetően az idei X-Faktor lesz az eddigi legnagyobb durranás.

Puskás Peti esküt tett mentortársainak a Válogatók előtt. "Visszatérünk az alapokhoz” – jelentette ki határozottan már a műsor legelején, így az idei évad nemcsak számára, de mentortársainak is másabb lehet.

Az X-Faktor szeptember 3-tól szombat esténként 20 órától követhető az RTL műsorán. Az X-Stage pedig az RTL Most-on nézhető meg az X-Faktor adásai után.

Továbbiak
Január 24-től szombat esténként visszatér a TV2 közönség-kedvenc műsorának, a Kincsvadászoknak VIP kiadása.
Média | 2026. január 07.
Az új elnökség döntése értelmében a 2026/2028-as ciklusban nem egy cég látja el az elnöki teendőket: azokat hat havonta váltakozva négy vállalat tölti be.
Média | 2026. június 23.