Média 2022. november 09

November 27-én tér vissza A Séf meg a többiek!

November 27-én 19 órakor újra megnyitja kapuit a Monet étterem: új epizódokkal folytatódik A Séf meg a többiek (gyártó: Scripted Productions)! Visszatér az alkoholista és sportfogadás-függő Győző séf, tovább bonyolódik Milán és Viki románca, a Séf és Júlia közötti rivalizálás pedig új szintre lép majd. A már megismert és megkedvelt karakterek mellé pedig új szereplők is érkeznek: az étterem tulajdonosának felesége mindent felforgat és átalakítás, ráadásul felbukkan egy titokzatos vevő-jelölt is. A szitkom műfajához méltóan továbbra is helyzetkomikumok sokasága várja majd a saját gyártású sorozat nézőit.

A nézők visszajelzései alapján november 27-től négy vasárnap este is extra mennyiséget tálal az RTL a sorozatból: aznap három, egy héttel később újabb három, majd két-két epizóddal érkezik majd A Séf meg a többiek!

Aki pedig lemaradt volna az előzményekről, az most egy rendhagyó A Séf meg a többiek-maraton keretében pótolhatja majd a hiányzó részeket! November 26-án este ugyanis az RTL egyben leadja a széria tavasszal vetített tíz epizódját.
 

Továbbiak
Újabb dalpremierrel tér vissza az Unicum Live Session: a hatodik epizódban ezúttal az Analog Balaton dalait hallgathatjuk, köztük az új, Hézagolok címűt.
Média | 2026. április 30.
Erősödő streaming jelenlét, stabil lineáris nézettség és széles heti elérés jellemezte az RTL évkezdését.
Média | 2026. február 04.