Média 2022. június 30

Eladta a Citromailt a Centrál Médiacsoport

A Central Médiacsoport és a norvég Fjordmail International AS teljesítette a nemrégiben aláírt szerződésben az értékesítéshez szükséges feltételeket, így a mai napon lezárult a Citromail eladásáról szóló üzlet a két fél között. Ahogy arról szakmai berkekben már olvasni lehetett - írja a Centrál Médiacsoport tájékoztatója -, a kiadóvállalat szolgáltatás portfóliójához tartozó ingyenes levelezőrendszer, a Citromail a Fjordmail International AS tulajdonába került. Az eddig főként skandináv gyökerű webmail-rendszereket és híroldalakat üzemeltető norvég cégnek ez az első kelet-európai érdekeltségű üzletszerzése.

A témában Bognár Bálint, a Central digitális üzletágának vezetője így nyilatkozott: "A Central fejlesztéseinek középpontjában a meglévő márkáink innovációja mellett új termékek bevezetése áll. Szakmai stratégiánk legfontosabb eleme a jövőben is a tartalomfejlesztés, különösen a multimédiás tartalomgyártásba invesztálunk, és ezt többek között a Citromail eladása is lehetővé teszi."

A teljes technikai átállásig a Central Médiacsoport üzemelteti, illetve értékesíti a Citromailt.

Továbbiak
Kedd este Everton–Bournemouth élőben!
Média | 2026. február 10.
A Political Capital által közzétett dokumentum szerint a közmédia, az állami hirdetési piac, a nagy technológiai platformok és az AI-használat szabályozása is kulcskérdés.
Média | 2026. május 27.