Média 2022. május 11

A Michaeli, Schwartz & Brit Media Zrt.-hez kerülhet a Cosmo

A Centrál Médiacsoport hivatalosan április 27-én jelentette be, hogy a Cosmopolitan 25 év után kikerül a portfóliójukból, mert megszűnt az együttműködésük a Hearst kiadóval. Most a Media-Digital Hungary konferencián a Michaeli, Schwartz & Brit Media Zrt. vezérigazgatója, Milovics Pál a Media1 kérdésére nem hivatalosan megerősítette, hogy a jövőben a Cosmopolitan hozzájuk kerülhet.

„Hivatalosan nem, nem hivatalosan azonban meg tudom erősíteni” – idézi a Michaeli, Schwartz & Brit Media Zrt. vezérigazgatóját, Milovics Pált a Média1.

Továbbiak
A négyrészes Dear England sorozat már elérhető a hazai HBO Max kínálatában, ami Gareth Southgate, valamint az angol férfi labdarúgó-válogatott történetét meséli el.
Média | 2026. június 23.
Pajor Attila vette át a médiaszekció elnökségét Mező Lászlótól. A kinevezése 2027. december 31-ig szól.
Média | 2026. május 28.