Karrier 2022. május 10

Volf-Nagy Tünde Novák Katalin kommunikációs vezetője

Novák Katalin köztársasági elnök hétfőn jelentette be államfői csapatának összetételét. A köztársasági elnök kommunikációs vezetője Volf-Nagy Tünde televíziós szakember lesz.

Volf-Nagy Tünde 2003-ban kezdett a Magyar Televíziónál dolgozni, egyebek mellett olyan műsoroknál működött közre, mint a Főtér, a Készpénz, az Aranyág jótékonysági gála, a Mi? Mennyi? Miért? és a Faluház. 2009-ben az M1 és M2 csatornák műsorigazgató-helyettesévé nevezték ki, később tartalomfejlesztési szakértőként, valamint műsorvezetőként működött közre a Térkép, a Kívánságkosár és a Dokureflex című műsorokban. 2015 szeptemberében az M1 hírcsatorna berlini tudósítója lett. 2020 őszétől az M1 riportere, valamint a Kossuth Rádió műsorvezetője.

Továbbiak
A Budapest Business Journal CEO Gáláján idén Rózsai Rezső, a KPMG vezérigazgatója vehette át a rangos CEO Community Awardot.
Karrier | 2026. március 30.
A cég ügyvezető igazgatói pozícióját 2026. június 1-től Rónai-Horst László tölti be. Célja, hogy tovább erősítsék a márka hazai jelenlétét.
Karrier | 2026. június 22.