A 18 év feletti magyar lakosság 59 százaléka legtöbbször bankkártyával fizet a boltokban, a készpénzt csupán 30 százalékuk részesíti előnyben – olvasható egy friss, az OTP Mobil megbízásából készített felmérésben.
Sikerrel zárult a HELL cégcsoport őszi kampánya, melyben szelektív aludobozgyűjtésen keresztül ajándék kerékpárokkal támogatott nehéz sorsú gyerekeket a cégcsoport.